Onze medewerkers

Mw. (M.) Marja Dek
✉ m.dek@specialescholenkapelle.nl
☎ 06 – 42 45 11 55
Teamleider van de ambulante dienst.
AB-arrangementen Jonge Risico Kinderen (JRK), AB-arrangementen Cognitief Functioneren, AB-arrangementen Gedrag / Werkhouding / Sociaal-emotioneel functioneren (onderbouw)
Mw. (J.C.J.) Cathlien van Belzen
✉ c.vanbelzen@specialescholenkapelle.nl
☎ 06 – 58 75 77 08
AB-arrangementen Jonge Risico Kinderen (JRK) en AB-arrangementen Gedrag / Werkhouding / Sociaal-emotioneel functioneren (onderbouw / middenbouw)
Mw. (P.S.) Patricia Eerland
✉ p.eerland@specialescholenkapelle.nl
☎ 06 – 37 40 89 50
AB-arrangementen Gedrag / Werkhouding / Sociaal-emotioneel functioneren (onderbouw / middenbouw / bovenbouw), AB-arrangementen Jonge Risico Kinderen (JRK), arrangementen Hoogbegaafdheid, Groepsarrangementen
Mw. (P.C.) Elles van Es
✉ e.vanes@specialescholenkapelle.nl
☎ 0113 – 33 00 87
AB-arrangementen Gedrag / Werkhouding / Sociaal-emotioneel functioneren (middenbouw / bovenbouw), Groepsarrangementen
Mw. (T.C.) Annerieke Geluk
✉ a.geluk@specialescholenkapelle.nl
☎ 0113 – 33 00 87
AB-arrangementen Gedrag / Werkhouding / Sociaal-emotioneel functioneren (onderbouw / middenbouw / bovenbouw)
Mw. (C.J.) Corine van Steenis
✉ c.vansteenis@specialescholenkapelle.nl
☎ 0113 – 33 00 87
AB-arrangementen Gedrag / Werkhouding / Sociaal-emotioneel functioneren (middenbouw / bovenbouw), arrangementen Hoogbegaafdheid, Groepsarrangementen
Administratief medewerkster
Mw. J.C.M. (Annemarie) Romijn
✉ a.romijn@specialescholenkapelle.nl
☎ 0113 – 33 00 87

Qwestor-AB-ers
Medewerkers die vanuit ‘Qwestor’ ingehuurd worden door DAB Kapelle en ingezet worden voor toegekende arrangementen Gedrag / Werkhouding / Sociaal-emotioneel functioneren (GEWHSE) of voor toegekende arrangementen Medisch-Lichamelijk functioneren (MED):

Françoise Beaufort
✉  f.beaufort@qwestor.nl
AB-arrangementen medisch-lichamelijk functioneren
Astrid de Groot
✉  a.degroot@qwestor.nl
AB-arrangementen medisch-lichamelijk functioneren
Stefan van der Linden
✉  s.vanderlinden@qwestor.nl
AB-arrangementen gedrag / werkhouding / sociaal-emotioneel functioneren
Netta Poleij
✉  n.poleij@qwestor.nl
AB-arrangementen medisch-lichamelijk functioneren
Ellen Schulte
✉  e.schulte@qwestor.nl
AB-arrangementen gedrag / werkhouding / sociaal-emotioneel functionerenNaast AB-er is zij vanuit Qwestor ook verantwoordelijk voor de samenwerking met de Dienst Ambulante Begeleiding Kapelle.
Matty Steendijk
✉  m.steendijk@qwestor.nl
AB-arrangementen gedrag / werkhouding / sociaal-emotioneel functioneren
Geen foto beschikbaar Carola Vermeij
✉  cvermeij@swvkindop1.nl
AB-arrangementen medisch-lichamelijk functioneren
Gewoon waar het kan... Speciaal waar het moet!