Onze medewerkers

 

Mw. (M.) Marja Dek (Master SEN)
✉ m.dek@dabssk.nl
Teamleider van de ambulante dienst.
 AB-arrangementen Jonge Risico Kinderen (JRK)
 AB-arrangementen Gedrag/Werkhouding/Sociaal-emotioneel functioneren (onderbouw)
 AB-arrangementen Cognitief Functioneren
 PCM Coach
Dhr. (K.) Kees Bakker (Master SEN)
k.bakker@dabssk.nl
 AB-arrangementen Gedrag/Werkhouding/Sociaal-emotioneel functioneren
 AB-arrangementen Hoogbegaafdheid
 Svib
 Groepsarrangementen
Mw. (J.C.J.) Cathlien van Belzen (Master SEN)
c.vanbelzen@dabssk.nl
 AB-arrangementen Jonge Risico Kinderen (JRK)
 AB-arrangementen Gedrag/Werkhouding/Sociaal-emotioneel functioneren (onderbouw/middenbouw)
 PCM Coach
Dhr. (R.) Rogier Boogaard (Master SEN)
r.boogaard@dabssk.nl
 AB-arrangementen Medisch-lichamelijk functioneren
 PCM Coach
Mw. (P.S.) Patricia Eerland (Master SEN)
✉ p.eerland@dabssk.nl
 AB-arrangementen Jonge Risico Kinderen (JRK)
 AB-arrangementen Gedrag/Werkhouding/Sociaal-emotioneel functioneren (onderbouw/middenbouw/bovenbouw)
 Arrangementen Hoogbegaafdheid
 Groepsarrangementen
 PCM Coach
Mw. (P.C.) Elles van Es
✉ e.vanes@dabssk.nl
 AB-arrangementen Gedrag/Werkhouding/Sociaal-emotioneel functioneren (middenbouw/bovenbouw)
 AB-arrangementen Hoogbegaafdheid
 AB-arrangementen Medisch-lichamelijk functioneren
 Svib
 Groepsarrangementen
 PCM Coach
Mw. (T.C.) Annerieke Geluk (MSn)
✉ a.geluk@dabssk.nl
 AB-arrangementen Jonge Risico Kinderen (JRK)
 AB-arrangementen Gedrag/Werkhouding/Sociaal-emotioneel functioneren (onderbouw/middenbouw)
Mw. (R) Riëtte van Moolenbroek
✉ r.vanmoolenbroek@ehsoostkapelle.nl
 PCM-Coach
Mw. (S.) Sandra van Setten (Master SEN)
✉ s.vansetten@dabssk.nl
 AB-arrangementen Gedrag/Werkhouding/Sociaal-emotioneel functioneren
 PCM Coach
Mw. (C.) Christine de Voogd
✉ c.devoogd@boazschool.nl
 PCM Coach
Mw. (D.R.) Debora Ovaa
d.ovaa@dabssk.nl
☎ 0113 – 33 00 87
Secretaresse

AB-ers Ozeo en Kind-op-1
Medewerkers die  ingehuurd worden door DAB Kapelle en ingezet worden voor toegekende arrangementen Gedrag / Werkhouding / Sociaal-emotioneel functioneren (GEWHSE) of voor toegekende arrangementen Medisch-Lichamelijk functioneren (MED):

Françoise Beaufort
✉  f.beaufort@ozeo.nl
AB-arrangementen medisch-lichamelijk functioneren
Netta Poleij
✉  npoleij@swvkindop1.nl
AB-arrangementen medisch-lichamelijk functioneren

Foto galerij

Gewoon waar het kan... Speciaal waar het moet!