Onze medewerkers

 

Mw. (M.) Marja Dek
✉ m.dek@specialescholenkapelle.nl
Teamleider van de ambulante dienst.
AB-arrangementen Jonge Risico Kinderen (JRK), AB-arrangementen Cognitief Functioneren, AB-arrangementen Gedrag / Werkhouding / Sociaal-emotioneel functioneren (onderbouw)
Dhr. (K.) Kees Bakker
k.bakker@specialescholenkapelle.nl
AB-arrangementen  Gedrag / Werkhouding / Sociaal-emotioneel functioneren, Svib
Mw. (J.C.J.) Cathlien van Belzen
c.vanbelzen@specialescholenkapelle.nl
AB-arrangementen Jonge Risico Kinderen (JRK) en AB-arrangementen Gedrag / Werkhouding / Sociaal-emotioneel functioneren (onderbouw / middenbouw)
Dhr. (R.) Rogier Boogaard
r.boogaard@specialescholenkapelle.nl
AB-arrangementen medisch-lichamelijk functioneren
Mw. (P.S.) Patricia Eerland
✉ p.eerland@specialescholenkapelle.nl
AB-arrangementen Gedrag / Werkhouding / Sociaal-emotioneel functioneren (onderbouw / middenbouw / bovenbouw), AB-arrangementen Jonge Risico Kinderen (JRK), arrangementen Hoogbegaafdheid, Groepsarrangementen
Mw. (P.C.) Elles van Es
✉ e.vanes@specialescholenkapelle.nl
AB-arrangementen Gedrag / Werkhouding / Sociaal-emotioneel functioneren (middenbouw / bovenbouw), Groepsarrangementen
Mw. (T.C.) Annerieke Geluk
✉ a.geluk@specialescholenkapelle.nl
AB-arrangementen Gedrag / Werkhouding / Sociaal-emotioneel functioneren (onderbouw / middenbouw / bovenbouw)
Mw. (C.J.) Corine van Steenis
✉ c.vansteenis@specialescholenkapelle.nl
AB-arrangementen Gedrag / Werkhouding / Sociaal-emotioneel functioneren (middenbouw / bovenbouw), arrangementen Hoogbegaafdheid, Groepsarrangementen
Mw. (D.R.) Debora Ovaa
d.ovaa@specialescholenkapelle.nl
☎ 0113 – 33 00 87
Secretaresse

AB-ers Kind-op-1
Medewerkers die  ingehuurd worden door DAB Kapelle en ingezet worden voor toegekende arrangementen Gedrag / Werkhouding / Sociaal-emotioneel functioneren (GEWHSE) of voor toegekende arrangementen Medisch-Lichamelijk functioneren (MED):

Françoise Beaufort
✉  fbeaufort@swvkindop1.nl
AB-arrangementen medisch-lichamelijk functioneren
Netta Poleij
✉  npoleij@swvkindop1.nl
AB-arrangementen medisch-lichamelijk functioneren
Geen foto beschikbaar Carola Vermeij
✉  cvermeij@swvkindop1.nl
AB-arrangementen medisch-lichamelijk functioneren
Gewoon waar het kan... Speciaal waar het moet!